Preču iegāde - Pirkuma gaita.

Interneta vietnē Pircējas izvēlas preces, krāsu toni un atbilstošu izmēru. Norādot izvēlēto produktu daudzumu, Pircējs pievieno preces pirkuma grozam.

Pircējs veic atbilstošu preces izmēra izvēli saskaņā ar Izmēru Palīgu.

Atbilstoša izmēra izvēlē tiek ņemts vērā personas svars, augums un gurnu apkārtmērs.

Produktiem, kam izmēra izvēle netiek piedāvāta (one size, viens izmērs), Pircējs izvēlās krāsu toni un norāda daudzumu, ko pievieno iepirkumu grozam.

Minimālais Preces pasūtīšanas solis tiek noteikts 1 gabals.

Pircējs apstiprina pasūtījumu ar izvēlni – Pasūtīt un piekrīt, ka ir personīgi atbildīgs par piegādes datu korektumu.

Veicot un apstiprinot preču pasūtījumu, Pircējs piekrīt, ka ir iepazinies ar Pārdevēja mājas lapā sniegto informāciju par Pircēja Pasūtījumā apstiprinātām precēm un to lietošanu.

Izmaiņas pasūtījumā pēc tam, kad Pircējs to apstiprinājis, ir veicamas nekavējoties, bet ne vēlāk kā līdz brīdim, kad Pārdevējs atdevis Pircēja iegādātās preces piegādes pakalpojumu veicējam. Izmaiņas Pircēja pasūtījumā veicamas sazinoties ar Pārdevēju izmantojot kontaktu formu, vai rakstot uz Pārdevēja e-pastu.

Pēc Pircēja pasūtījuma saņemšanas, Pārdevējs, vienas darba dienas laikā, nosūta Pasūtījuma Apstiprinājumu uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.

Gadījumos, ja pasūtītā prece nav pieejama Pārdevēja noliktavā, Pārdevējs par to informē Pircēju vienas darba dienas laikāizmantojot kādu no saziņas veidiem, ko tam norādījis Pircējs, lai vienotos par izmaiņām Pircēja Pasūtījumā.

Jebkādas izmaiņas Pircēja Pasūtījumā tiek apstiprinātas brīdī, kad Pārdevējs Pircējam nosūtījis (ar e-pasta starpniecību) jaunu Pasūtījuma Apstiprinājumu, tādejādi atceļot sākotnējo.

Interneta vietnes www.donnabc.lv Lietošanas noteikumu redakcija 2.0, spēkā no 2021. gada 4februāra. Lejupielādēt  šeit